Warsztaty muzyczne Bum Bum Rurki

When:
Październik 6, 2018 @ 12:00 pm – 1:00 pm

bumbumrurki_6.10Zapraszamy na wielkie rodzinne muzykowanie, granie i świetną zabawę do Cafe Leniwiec. Takie zajęcia to przede wszystkim możliwość wspólnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym. Podczas spotkania nie tylko wykonamy rytmy z podziałem na akordy, ale przede wszystkim wspólnie zagramy znane melodie. Będziemy korzystać przede wszystkim z Bum Bum Rurek, ale również z dzwonków, grzechotek i bębenków.

Zajęcia w Leniwcu to wspaniała okazja do wspólnej zabawy dla całej rodziny. Na nasze warsztaty zapraszamy dzieci w różnym wieku.

Prowadzący:

Rafał Bielawski – z wykształcenia i zamiłowania muzyk-instrumentalista. Doświadczony i ceniony pedagog, nauczyciel gry na gitarze klasycznej i elektrycznej, ukulele i propagator BUM BUM RUREK.
Absolwent Wydziału Instrumentalnego Państwowej Szkoły Muzycznej w Poznaniu. Społecznik dużego formatu. Pomysłodawca Studium muzycznego Świat Gitary.

Na Bum Bum Rurkach zna się jak mało kto. Kilkaset godzin przeprowadzonych warsztatów i spotkań z wykorzystaniem tego instrumentu pozwoliły poznać oczekiwania i potencjał różnych grup ludzi. Na tej podstawie stworzył ciekawe i skuteczne metody pracy z wykorzystaniem Bum Bum Rurek. Cały czas pracuje nad nowymi pomysłami, które szybko wciela w życie z pomocą kolorowego instrumentu. Dlatego warsztaty prowadzone przez Rafała są nie tylko dostosowane do określonej grupy osób, ale przede wszystkim żywiołowe i mocno angażujące wszystkich uczestników.

Koszt:

  • dziecko + opiekun 25 zł
  • kolejne dziecko: 15 zł
  • kolejny opiekun: 5 zł

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: 733 00 44 84