Kawiarnia

LENIWIEC to przytulna kawiarnia, zlokalizowana na Osiedlu Na Murawie – poza ścisłym centrum, dzięki czemu mamy możliwość bycia bliżej ludzi i nawiązywania sąsiedzkich znajomości, w której będziecie czuć się swobodnie – jak w domu. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, w którym odnajdą się zarówno dorośli, jak i dzieci, miejsca spotkań całych rodzin, czy przyjaciół pragnących spędzić wieczór grając w gry planszowe i wreszcie miejsca pachnącego domowym ciastem.

Autorską aranżację wnętrza oparłyśmy z jednej strony na wyjątkowym, dużym stole idealnym do wspólnego spędzania czasu w większym gronie, a z drugiej na stale dostępnej sali zabaw pełnej inspirujących gier i zabawek, dających dzieciom zajęcie na długi czas. W czasie gdy najmłodsi oddają się zabawie, rodzice mogą liczyć na chwilę wytchnienia – przy gazecie, dobrej kawie czy zdrowym posiłku.

Menu zostało skomponowane specjalnie dla Leniwca przez zaprzyjaźnionego szefa kuchni. Do przygotowania posiłków wykorzystujemy tylko naturalne składniki i wszystko  przygotowujemy na miejscu. W karcie m.in. gęsta zupa z pieczonych pomidorów czy pierogi w 5 smakach, a do aromatycznej kawy serwujemy ciasta z własnego wypieku.